Helyettesítés
pod, 2021/2022?
dátum
osztály
tanár

Az órarendihez képest változó óraA helyettesítés
jellege
Az órát tartó
tanár neve
óraosztálytantárgyhiányzóterem
2022-05-24 08:29:42
1.8.b Informatika (1.cs.)   Mecseiné Palásthy Adrienn(I02. terem)helyettesítés Ottohál Szilvia
1.6.c Ének-zene    Burillák Angéla Mária(5. terem)elmarad-
1.6.a Magyar irodalom    Horváth Csaba(2. terem)helyettesítés Szabó Mihályné
1.4.ab Angol nyelv (1.cs.)   Somhegyi Krisztina(04. terem)helyettesítés Székelyhidi Tünde Éva
1.6.c Magyar irodalom    Horváth Csabamegtartva (plusz) helyettesítés Mecseiné Palásthy Adrienn
2.6.c Magyar irodalom    Horváth Csabamegtartva (plusz) helyettesítés Mecseiné Palásthy Adrienn
2.5.a Testnevelés és sport    Szathmári Szandra Andrea(Tornaterem)helyettesítés Szabó Mihályné
2.8.ab Angol nyelv (1.cs.)   Somhegyi Krisztina(Labor)helyettesítés Ottohál Szilvia
2.7.b Magyar nyelv    Horváth Csaba(1. terem)helyettesítés Matusz Csilla
2.6.c Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek    Kovács-Papp Éva(04. terem)elmarad-
2.6.a Digitális kultúra (1.cs.)   Mecseiné Palásthy Adrienn(I02. terem)helyettesítés Kovács-Papp Éva
3.6.a Digitális kultúra (2.cs.)   Mecseiné Palásthy Adrienn(I02. terem)helyettesítés Horváthné Petrás Viktória
3.6.c Magyar nyelv    Horváth Csaba(04. terem)elmarad-
3.7.ab Angol nyelv (2.cs.)   Somhegyi Krisztina(1. terem)helyettesítés Szabó Mihályné
3.6.c Matematika    Tolnai Beáta Anitamegtartva (plusz) helyettesítés Mecseiné Palásthy Adrienn
4.6.c Matematika    Tolnai Beáta Anitamegtartva (plusz) helyettesítés Mecseiné Palásthy Adrienn
4.6.abc Hittan (katolikus)    Tamásné Kiss Adrienn(04. terem)elmarad-
4.6.abc Hittan (református)    Oláhné Nagy Anita(5. terem)elmarad-
4.4.a Testnevelés és sport    Szathmári Szandra Andrea(Tornaterem)helyettesítés Bahor Tamás
4.6.abc Hittan (evangélikus)    Hegedűs Zsuzsa(2. terem)elmarad-
4.5.ab Angol nyelv (1.cs.)   Somhegyi Krisztina(Labor)helyettesítés Kovács-Papp Éva
5.5.b Digitális kultúra (1.cs.)   Mecseiné Palásthy Adrienn(I02. terem)helyettesítés Ottohál Szilvia
5.6.abc Angol nyelv (1.cs.)   Somhegyi Krisztina(5. terem)helyettesítés Tolnai Beáta Anita
5.3.b Technika, életvitel és gyakorlat    Wisztné Magyar Ágnes(20. terem)helyettesítés Nagyhaju Nilla
5.8.ab Testnevelés és sport (lány)   Szathmári Szandra Andrea(Udvar)helyettesítés Szabó Mihályné
6.7.ab Testnevelés és sport (fiú)   Szathmári Szandra Andrea(Udvar)helyettesítés Szabó Mihályné
6.6.b Magyar nyelv    Horváth Csaba(5. terem)helyettesítés Kovácsné Komáromi Éva
6.3.b Napközi    Wisztné Magyar Ágnes(20. terem)helyettesítés Hullánné Mladek Mária
7.6.c Testnevelés és sport (TS)   Gémesi Mónika Anna(Tornaterem)elmarad-
7.3.b Napközi    Wisztné Magyar Ágnes(20. terem)helyettesítés Lambert-Sárfi Beáta
7.6.a Testnevelés és sport (TS)   Szathmári Szandra Andrea(Udvar)elmarad-
8.6.c Testnevelés és sport (TS)   Gémesi Mónika Anna(Tornaterem)elmarad-
8.6.a Testnevelés és sport (TS)   Szathmári Szandra Andrea(Udvar)elmarad-
8.3.b Napközi    Wisztné Magyar Ágnes(20. terem)helyettesítés Lambert-Sárfi Beáta
9.3.b Napközi    Wisztné Magyar Ágnes(20. terem)helyettesítés Lambert-Sárfi Beáta
11.6.abc Hittan (evangélikus)    megtartva (plusz) normál Hegedűs Zsuzsa
11.6.abc Hittan (református)    megtartva (plusz) normál Oláhné Nagy Anita
11.6.abc Hittan (katolikus)    megtartva (plusz) normál Tamásné Kiss Adrienn
MaYoR - 2002-2021 © GPL 4834